برگزاری «دهمین نمایشگاه تخصصی کتاب دانشگاهی، ۲۶ آذرماه لغایت ۵ دی‌ماه ۱۴۰۱»

برگزاری «دهمین نمایشگاه تخصصی کتاب دانشگاهی، ۲۶ آذرماه لغایت ۵ دی‌ماه ۱۴۰۱»

دهمین نمایشگاه تخصصی کتاب دانشگاهی با رویکرد تجهیز کتابخانه‌های تخصصی و موسسات و دانشگاه‌های آموزش‌ عالی اواخر آذر ماه به صورت مجازی از طریق پرتال پند برگزار خواهد شد.
کاظم آرمان‌پور، مدیرمسئول انجمن فرهنگی ناشران کتاب دانشگاهی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، با اشاره به برنامه‌های پیش روی این انجمن، عنوان کرد: در ادامه برنامه‌هایی که اجرا کردیم، برگزاری نمایشگاه تخصصی کتاب دانشگاهی از طریق پرتال پند جدیدترین برنامه انجمن است که در حال برنامه‌ریزی، برای برگزاری آن در پایان آذرماه ۱۴۰۱ هستیم.

وی ادامه داد: این نمایشگاه همزمان با هفته پژوهش برگزار خواهد شد و در این خصوص درخواست همکاری و تخصیص یارانه بیشتری نسبت به سال گذشته از معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و نیز مساعدت معاونت پژوهشی وزارت علوم،‌ تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را خواستار هستیم.

آرمان‌پور با بیان اینکه هم‌‌افزایی مشارکت کتابخانه‌های تخصصی در این حوزه ضروری است، گفت:‌ با تلاش انجمن در چند سال اخیر، این نمایشگاه در برخی از دانشگاه‌ها جزء تقویم خرید کتاب و تجهیز کتابخانه‌ها قرار گرفته است، دهمین نمایشگاه تخصصی کتاب دانشگاهی با رویکرد تجهیز کتابخانه‌های تخصصی و دانشگاهی برگزار خواهد شد.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *