فراخوان ثبت نام کاندیداهای هیئت مدیره انجمن علمی کتابداری و اطلاع‌رسانی پزشکی ایران

فراخوان ثبت نام کاندیداهای هیئت مدیره انجمن علمی کتابداری و اطلاع‌رسانی پزشکی ایران

در راستای برگزاری اولین دوره انتخابات هیئت مدیره انجمن علمی کتابداری و اطلاع‌رسانی پزشکی ایران، بدین وسیله از اعضای پیوسته انجمن که تمایل به شرکت در انتخابات به عنوان کاندیدای عضویت در هیأت مدیره و بازرس انجمن دارند، دعوت می‌شود تا در صورت داشتن شرایط لازم نسبت به ثبت نام و اعلام کاندیداتوری خود در موعد مقرر اقدام کنند.
شرایط داوطلبان
بر اساس آیین‌نامه نحوه تشکیل و وظایف کمیسیون انجمن‌های علمی گروه پزشکی (ابلاغ ۹۹/۲/۱۶)، کاندیداها علاوه بر دارا بودن شرایط عمومی و عضو پیوسته بودن انجمن، می‌بایست یا عضو هیات علمی باشند یا ۵ مورد از بندهای ۱۰ گانه اعلام شده را دارا باشند (به فایل پیوست مراجعه شود).
زمان شروع ثبت نام در انتخابات
داوطلبان می‌توانند از تاریخ ۱۸ دی ماه ۱۴۰۰ تا ۹ بهمن ۱۴۰۰ از طریق ارسال مدارک خود (فرم ثبت نام، رزومه و سایر مدارک قید شده در فرم) به ایمیل انجمن به نشانی iranmlisa@gmail.com نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. فهرست نهایی کاندیداها پس از بررسی‌های لازم توسط کمیته انتخابات و تایید کمیسیون انجمن‌ها اوایل اسفند اعلام خواهد شد.
برگزاری انتخابات و زمان اعلام نتایج
بعد از انجام استعلامات و تایید داوطلبان توسط کمیسیون انجمن‌ها، انتخابات در اواخر اسفند ۱۴۰۰ به صورت الکترونیکی در سامانه انتخابات کمیسیون انجمن‌های گروه پزشکی برگزار خواهد شد. نتایج رأی گیری نیز بلافاصله پس از برگزاری انتخابات اعلام خواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *